Kontakt

ArkitektBolaget Kronoberg AB

Telefon och e-post
Tel.: 0470 – 135 10
E-post: info@arkitektbolaget.se

Postadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
352 33 Växjö

Besöksadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
Växjö

Karta – (hitta.se – öppnas i separat fönster)

Hälsa gärna på.
Ring eller maila om du vill veta mer om oss.

  • Rebecka Carlsson

    Arkitekt MSA

    0470-490 84

    rebecka@arkitektbolaget.se

  • Kristina Alsér

    Styrelseledamot

  • Nathalie Kerst

    Arkitekt

    nathalie@arkitektbolaget.se

  • Benoni Ingelsjö

    Styrelseordförande

    070-628 88 10

    Styrelse |
  • Johanna Lindroos

    Arkitekt MSA

    0470-490 80

    johanna@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Hamidreza Esmailnazari

    Arkitekt

    0470 - 135 10

    hamidreza@arkitektbolaget.se

  • Alessia Domenighini

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-147 66

    alessia@arkitektbolaget.se

  • Karin Hård af Segerstad

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 86

    karin@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning | Vice VD |
  • Sarah Nilsson

    Hållbarhetsexpert

    070-321 22 77

  • Milena Petre

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-135 25

    milena@arkitektbolaget.se

  • Eva Haraldsson

    Arkitekt SAR/MSA

    Sjukskriven. Kontakta vice VD.

    eva.haraldsson@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning | VD |
  • Kristina Bornholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 89

    kristina.bornholm@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Jonas Linderholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 83

    jonas@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Johannes Debus

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 81

    johannes.debus@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Petra Horneij

    Administratör

    0470-103 20

    petra@arkitektbolaget.se

  • Ola Malm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 82

    ola.malm@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Elvira Hjortstam

    Arkitekt

    0470 – 135 10

    elvira@arkitektbolaget.se

  • Emelie Jensdotter

    Arkitekt MSA

    0470-490 87

    emelie@arkitektbolaget.se

    Hållbarhetsansvarig |