Kontakt

ArkitektBolaget Kronoberg AB

Telefon och e-post
Tel.: 0470 – 135 10
E-post: info@arkitektbolaget.se

Postadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
352 33 Växjö

Besöksadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
Växjö

Karta – (hitta.se – öppnas i separat fönster)

Hälsa gärna på.
Ring eller maila om du vill veta mer om oss.

  • Benoni Ingelsjö

    Styrelsens ordförande

    070-628 88 10

  • Jonas Linderholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 83
    jonas@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Sarah Nilsson

    Hållbarhetsexpert

    070-321 22 77
    sarah@arkitektbolaget.se

  • Karin Hård af Segerstad

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 86
    karin@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning |
  • Alessia Domenighini

    Arkitekt MSA

    0470-147 66
    alessia@arkitektbolaget.se

  • Ola Malm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 82
    ola.malm@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Petra Horneij

    Administratör

    0470-103 20
    petra@arkitektbolaget.se

  • Kristina Alsér

    Styrelse ledamot

  • Eva Haraldsson

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 88
    eva.haraldsson@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning | VD |
  • Emelie Jensdotter

    Arkitekt MSA

    0470-490 87
    emelie@arkitektbolaget.se

    Hållbarhetsansvarig |
  • Patrick Nilsson

    Arkitekt

    0470 - 103 23
    patrick@arkitektbolaget.se

  • Milena Petre

    Arkitekt MSA

    0470-135 25
    milena@arkitektbolaget.se

  • Johanna Lindroos

    Arkitekt MSA

    0470-490 80
    johanna@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Rebecka Carlsson

    Arkitekt MSA

    0470-490 84
    rebecka@arkitektbolaget.se

  • Kristina Bornholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 89
    kristina.bornholm@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Johannes Debus

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 81
    johannes.debus@arkitektbolaget.se

    Delägare |
  • Khalil Murad

    Praktikant

    0470-135 10
    khalil@arkitektbolaget.se