Kontakt

ArkitektBolaget Kronoberg AB

Telefon och e-post
Tel.: 0470 – 135 10
E-post: info@arkitektbolaget.se

Postadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
352 33 Växjö

Besöksadress
Arkitektbolaget
Kronobergsgatan 5
Växjö

Karta – (hitta.se – öppnas i separat fönster)

Hälsa gärna på.
Ring eller maila om du vill veta mer om oss.

Är du fastighetsutvecklare eller representerar ett företag som har intresse av spännande och hållbar arkitektur? Kontakta Karin Hård af Segerstad, du finner henne bland medarbetarna nedan.

Är du en privatperson som planerar nybyggnad av en fristående villa med höga arkitektoniska ambitioner? Maila oss på info@arkitektbolaget.se.

  • Karin Hård af Segerstad

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 86

    karin@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning | VD |
  • Petra Horneij

    Administratör

    0470-103 20

    petra@arkitektbolaget.se

  • Karin Wennberg

    Arkitekt MSA

    0470-541 132

    karin.wennberg@arkitektbolaget.se

  • Jonas Linderholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 83

    jonas@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning |
  • Elisabeth Rydberg

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-541 131

    elisabeth@arkitektbolaget.se

  • Caroline Stenfelt

    Verksamhetsutvecklare och facilitator

    070-8788254

  • Johannes Debus

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 81

    johannes.debus@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Elvira Hjortstam

    Arkitekt

    0470 – 490 84

    elvira@arkitektbolaget.se

  • Rikard Olsson

    Arkitekt SAR/MSA

    0470 - 541 136

    rikard@arkitektbolaget.se

  • Kristina Alsér

    Styrelseordförande

  • Alessia Domenighini

    Konsult - Arkitekt SAR/MSA

    040 - 692 81 50

    alessia@arkitektbolaget.se

  • Emelie Jensdotter

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 87

    emelie@arkitektbolaget.se

    Hållbarhetsansvarig |
  • Johanna Lindroos

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 80

    johanna@arkitektbolaget.se

    Delägare | Styrelse |
  • Milena Petre Andreassen

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-135 25

    milena@arkitektbolaget.se

  • Martin Åvidh

    Arkitekt MSA

    0470 - 490 85

    martin@arkitektbolaget.se

  • Ola Malm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 82

    ola.malm@arkitektbolaget.se

  • Kristina Bornholm

    Arkitekt SAR/MSA

    0470-490 89

    kristina.bornholm@arkitektbolaget.se

    Delägare | Ledning | Vice VD |